eskalatoriaus pastatas
Trumpa informacija:
| Prekės ženklo pavadinimas | Aolida, FUJI, OEM |
| Kilmės vieta | Zhejiang, Kinija |
| Modelio numeris | AEE310 |
| Rūšis | Eskalatoriai |
| Produkto pavadinimas | Aliuminio pakopa vidinis eskalatorius |
| Sertifikavimo | ISO、 CE、CU-TR |
| Naudojimo | Prekybos centrai, ligoninės, biurų pastatai |
| Kampas | 30/35 |
| Vardinis greitis | 0,5 m/s |
| Žingsnio plotis | 600mm/800mm/1000mm |
| Kelionės aukštis | 3000-8000mm |
| Garantija | 12 mėnesių |
| Tiekimo galimybės | 30000 rinkinių / rinkinių per metus |
| Išsami pakuotės informacija | Neperšlampamas krepšys |
Uostas | Ningbo /Šanchajus |
Vykdymo laikas | 25 dienos |
Gamybos priemonės
Unikalios išorinės dailylentės
Nuo milteliniu būdu dengto plieno ir nerūdijančio plieno iki įvairių tipų stiklo ir kitų medžiagų apdailos, kad atitiktų įvairius jūsų poreikius.
Akį traukiantys turėklų dirželiai
Nesvarbu, ar norite gumos ar sintetinių medžiagų, rasite tinkamus turėklus įvairiomis RAL spalvomis. Mes netgi galime jums padėti su prekės ženklu ant turėklų.
Nuostabūs laiptai
Standartiniai laiptai yra juodos arba sidabro spalvos, su galimybe pridėti geltoną kraštinę. Jei norite prabangesnės išvaizdos, mes galime tai padaryti.
Akį traukiančios rankenos ir protektoriai
Su įvairiais raštais ir spalvomis, iš kurių galima rinktis, ir akį traukiančiais šukų dantimis, "Tugela" eskalatoriai turi unikalią išvaizdą, tuo pačiu padidindami keleivių saugumą.







Įmonės profilis



Mūsų klientai





Populiarus Žymos: eskalatoriaus pastatas, Kinija, gamintojai, gamykla, pigūs, pigūs, žemi kaina, pirkti nuolaidą, pagaminta Kinijoje








