kelioninis eskalatorius
Greita detalė:
| Markės pavadinimas | Aolida, FUJI, OĮG |
| Kilmės vieta | Džedziangas, Kinija |
| Modelio numeris | AEE310 |
| Tipas | Eskalatoriai |
| Produkto pavadinimas | Aliuminio žingsninis vidaus eskalatorius |
| Sertifikavimas | ISO, CE, CU{0}}TR |
| Naudojimas | Prekybos centrai, ligoninės, biurų pastatai |
| Kampas | 30/35 |
| Įvertintas greitis | 0.5m/s |
| Žingsnio plotis | 600mm/800mm/1000mm |
| Kelionės aukštis | 3000-8000 mm |
| Garantija | 12 mėnesių |
| tiekimo galimybė | 30 000 rinkinių / rinkinių per metus |
| Pakuotės detalės | Vandeniui atsparus maišelis |
Uostas | Ningbo / Šanchajus |
Pristatymo laikas | 25 dienos |
Gamybos ypatybės
Unikalus priekinis sijonas
„Tugela“ galima įsigyti su dviem priekiniais sijonais, kurių vienas pagamintas iš įbrėžimams{0}}atsparios juodos sintetinės medžiagos, o kitas – iš itin elastingo nerūdijančio plieno, todėl galite pasirinkti išvaizdą, kuri taip pat gali atlaikyti sudėtingą užduotį gabenti daug vežimėliai ir pirkinių vežimėliai. Elegantiški dvigubų durų turėklai su įėjimo dizainu pakeičia negražius šepečius arba guminius kamščius, o nuo smūgių apsaugantis kontaktas labai pagerina eskalatoriaus naudojimo patogumą.







Kompanijos profilis



Mūsų klientai





Populiarus Žymos: Travelator eskalatorius, Kinija, gamintojai, gamykla, pigu, žema kaina, pirkti su nuolaida, pagaminta Kinijoje








