Lauko eskalatorius su apsauginiu pedalu
Greita informacija:
| Prekės ženklo pavadinimas | Aolida, FUJI, OEM |
| Kilmės vieta | Zhejiang, Kinija |
| Modelio numeris | AEE310 |
| Rūšis | Eskalatoriai |
| Produkto pavadinimas | Lauko viešasis eskalatorius |
| Sertifikavimo | ISO、 CE |
| Naudojimo | Oro uostas、Prekybos centras |
| Kampas | 30/27.3 |
| Įvertintas greitis | 0,5 m/s |
| Žingsnio plotis | 800mm/1000mm |
| Kelionės aukštis | 3000-8000mm |
| Garantija | 12 mėnesių |
| Tiekimo galimybės | 20000 rinkinys / rinkiniai per metus |
| Pakuotė Detalės | Neperšlampamas krepšys |
Uostas | Ningbo/Šanchajus |
Vykdymo laikas | 25 dienos |
Gamybos įvadas
Milimetrinio lygio apsauginis pedalas
Mes pastebėjome, kad keleiviai turi įvairų nuolatinį elgesį, o kai kurie veiksmai gali sukelti pavojingas situacijas, pvz., Sugauti ar nukristi, todėl specialiai sukūrėme milimetro lygio saugos protektorių. 8,4 mm apsauginio danties aukščio ir 8 mm saugos ribos patentuota konstrukcija gali veiksmingai užkirsti kelią keleiviams įsėsti į eskalatorių laiptais; 0,5 mm protektoriaus saugos skirtukas gali geriau neleisti keleiviams lipti kojomis judant.







Mūsų įmonė:



Mūsų klientai:





Populiarus Žymos: lauko eskalatorius su saugos pedalu, Kinija, gamintojai, gamykla, pigi, maža kaina, pirkti nuolaidą, pagaminta Kinijoje








