Eskalatoriai ir keltuvaiyra paprasčiausi transportavimo agregatai, kuriuos reikia integruoti į pastato konstrukciją su didžiausiu judėjimo pajėgumu. Eskalatoriai ir „Travelators“ yra įspūdingiausias būdas užpildyti erdvę tarp dviejų lygių.
Greita detalė
| Markės pavadinimas | Aolida, FUJI, OĮG |
| Kilmės vieta | Džedziangas, Kinija |
| Modelio numeris | AEE310 |
| Tipas | Eskalatoriai |
| Produkto pavadinimas | Aliuminio laiptų vidaus eskalatorius |
| Sertifikavimas | ISO, CE, CU-TR |
| Naudojimas | Prekybos centrai, ligoninės, biurų pastatai |
| Kampas | 30/35 |
| Įvertintas greitis | 0.5m/s |
| Žingsnio plotis | 600mm/800mm/1000mm |
| Kelionės aukštis | 3000-8000mm |
| Garantija | 12 mėnesių |
| tiekimo galimybė | 30 000 rinkinių / rinkinių per metus |
| Pakuotės detalės | Vandeniui atsparus maišelis |
Uostas | Ningbo / Šanchajus |
Pristatymo laikas | 25 dienos |
Prekės savybės
Galimybė vienu metu perkelti daug žmonių.
Galimybė vienu metu perkelti daug žmonių.
Galima patalpinti toje pačioje fizinėje erdvėje, kurioje galima įrengti laiptus.
Gali būti naudojamas nukreipiant žmones link pagrindinių išėjimų ar specialių eksponatų.
Eskalatoriai neturi laukimo intervalo (išskyrus labai intensyvų eismą)







Kompanijos profilis



Mūsų klientai





DUK
Kl.: Kokia būtina informacija turėtų būti pateikta prieš perkant liftą ar eskalatorių / judamą ėjimą?
A: Liftams:
1. Kiek žmonių yra talpa?
2. Kiek aukštų / stotelių važiuoja liftas?
3. Koks veleno dydis? Plotis pagal gylį?
4. Ar ant jos yra mašinų skyrius, ar mašina neturi vietos?
Eskalatoriams arba judantiems šaligatviams:
Kelionės aukštis, nuolydžio laipsnis ir žingsnio plotis
Gavę atsakymus galime suprojektuoti tą patį liftą ar eskalatorių ir pateikti oficialų pasiūlymą.
Kl .: Kiek laiko trunka jūsų pristatymo laikas?
A: Paprastai tai yra 15 dienų, jei užsakymas atitinka gamyklos standartą, tai yra 25 ar daugiau dienų, jei užsakymas yra nestandartinis (su graviruotu nerūdijančio plieno, su marmuru, su stikline kabina arba durimis, su ugniai atspariomis durimis, ir tt)
Populiarus Žymos: eskalatorius liftas travelator, Kinija, gamintojai, gamykla, pigu, žema kaina, pirkti su nuolaida, pagaminta Kinijoje








