Lauko eskalatorius
Greita detalė:
| Prekės ženklo pavadinimas | Aolida, FUJI, OEM |
| Kilmės vieta | Džedziangas, Kinija |
| Modelio numeris | AEE310 |
| Rūšis | Eskalatoriai |
| Produkto pavadinimas | Lauko viešasis eskalatorius |
| Sertifikavimo | ISO、 CE |
| Naudojimo | Oro uostas、Prekybos centras |
| Kampas | 30/27.3 |
| Įvertintas greitis | 0,5 m/s |
| Žingsnio plotis | 800mm/1000mm |
| Kelionės aukštis | 3000-8000mm |
| Garantija | 12 mėnesių |
| Tiekimo galimybės | 20000 rinkinys / rinkiniai per metus |
| Išsami pakuotės informacija | Neperšlampamas krepšys |
Uostas | Ningbo/Šanchajus |
Vykdymo laikas | 25 dienos |
Gamybos įvadas
Nerūdijančio plieno laiptai
Aolida eskalatorius priima nerūdijančio plieno žingsnius, kuriųneslystančios juostelėsturi didesnį stiprumą nei liejimo aliuminio žingsniai, nėra lengva sulenkti, sulaužyti ir sugadinti, o ne lengva paslėpti nešvarumus. 8 mm saugos sienaabiejose laiptų pusėse keleivių batai negali liestis prie sijono. fluorescencinė geltona ribaiš visų pusių keleiviai gali išvengti stovo ant skersinio krašto, sukeldami nestabilumo sukeltus nelaimingus atsitikimus. Nerūdijančio plieno žingsniai priimtiišskirstyta danties struktūraveiksmingai užkirsti kelią pašaliniams objektams patekti į tarpą tarp priekinių ir galinių pakopų, dar labiau pagerinti eskalatoriaus tarnavimo laiką ir saugumą.
papildomi skirtukaiprie saugos ribos laiptų gale padidėja atsparumas trinčiai ir padidėja laiptų saugos koeficientas. Remiantis bandymu, protektoriaus dantų griovelis nesulūš po 400kgf jėga horizontalia kryptimi ir 200kgf vertikalia kryptimi, o lietas aliuminio protektorius sulaužys 300kgf jėgą horizontalia kryptimi ir atitinkamai 200kgf vertikalia kryptimi, o jo slėgio stiprumas yra tris kartus didesnis nei aliuminio.







Mūsų įmonė:



Mūsų klientai:





Populiarus Žymos: Lauko saugus eskalatorius, Kinija, gamintojai, gamykla, pigūs, mažos kainos, pirkti nuolaidą, pagaminta Kinijoje








